сите категории
EN

Влажна и сува правосмукалка

Дома>Производи>Влажна и сува правосмукалка

87
86
QQ 截图 20220106134110
ZD98-фабричка цена, видлив пластичен резервоар, силна моќност, правосмукалка пластична цистерна 90L
ZD98-фабричка цена, видлив пластичен резервоар, силна моќност, правосмукалка пластична цистерна 90L
ZD98-фабричка цена, видлив пластичен резервоар, силна моќност, правосмукалка пластична цистерна 90L

ZD98-фабричка цена, видлив пластичен резервоар, силна моќност, правосмукалка пластична цистерна 90L


„Силен пластичен видлив резервоар
Влажен и сув правосмукалка
Двомотори/тројни мотори"

Опис

Одобрување: CE / CB / GS / ROHS / SSA

Карактеристики

● „Силен пластичен видлив резервоар

● Влажна и сува правосмукалка

● Двомотори/тројни мотори“                                        
   

Напон:220V ~ 240V          

Моќ:2000W/ 3000W      

Капацитет:90L                  

Вакуумски притисок:19КПА     

циркулација на воздухот: 42L / S        

Должина на цревото:2m      

   Должина на кабел: 4.5м            

   Бучава: 76-78dBA


спецификации
Функција:влажна и сува двојна функција
Резервоарен материјал:видлива пластика   
Капацитет:90L
Моќност:2000 / 3000W
Напон:220 ~ 240V
Дијаметар на резервоарот:.420 mm  
Начин на ладење:Циркулирачко ладење на воздухот
Стапка на проток на воздух:108L / S
Нејасност:20Kpa   
Бучава:76 ~ 78 дб (А)
Дијаметар на цревото:.48 mm
Област за работа:10 милиони (дијаметар)
Пакување големина:590 * 575 * 980 mm (70L
GW / СЗ:28.8/25.3 кг (3Б)
Се вчитува Q'ty (70L)
40HQ: 208 парчиња
40GP: 192 парчиња
20FT: 88 парчиња


Испраќам барање