сите категории
EN

Влажна и сува правосмукалка

Дома>Производи>Влажна и сува правосмукалка

33
34
35
36
32
1
3
4
5
6
7
8
ZD90-фабричка цена, најдобар квалитет, влажна и сува правосмукалка, 15L, 20L, 30L
ZD90-фабричка цена, најдобар квалитет, влажна и сува правосмукалка, 15L, 20L, 30L
ZD90-фабричка цена, најдобар квалитет, влажна и сува правосмукалка, 15L, 20L, 30L
ZD90-фабричка цена, најдобар квалитет, влажна и сува правосмукалка, 15L, 20L, 30L
ZD90-фабричка цена, најдобар квалитет, влажна и сува правосмукалка, 15L, 20L, 30L
ZD90-фабричка цена, најдобар квалитет, влажна и сува правосмукалка, 15L, 20L, 30L
ZD90-фабричка цена, најдобар квалитет, влажна и сува правосмукалка, 15L, 20L, 30L
ZD90-фабричка цена, најдобар квалитет, влажна и сува правосмукалка, 15L, 20L, 30L
ZD90-фабричка цена, најдобар квалитет, влажна и сува правосмукалка, 15L, 20L, 30L
ZD90-фабричка цена, најдобар квалитет, влажна и сува правосмукалка, 15L, 20L, 30L
ZD90-фабричка цена, најдобар квалитет, влажна и сува правосмукалка, 15L, 20L, 30L
ZD90-фабричка цена, најдобар квалитет, влажна и сува правосмукалка, 15L, 20L, 30L

ZD90-фабричка цена, најдобар квалитет, влажна и сува правосмукалка, 15L, 20L, 30L


„Погоден за собирање влажна и сува прашина.
Долговечен мотор
Изборен приклучок за електричен алат (може да се поврзе со полирање и други електрични алати)
Анти-статичката функција ја спречува статичката за време на работата
повеќестепена циклонска технологија може ефикасно да избегне затнување
Силен и издржлив, голема количина на апсорпција на пепел, висока ефикасност

Опис

Одобрување: CE / CB / GS / ROHS / SSA

Карактеристики

„Погоден за влажно и суво собирање прашина.

Motor Долговечен мотор

● Изборен штекер за електрична алатка (може да се поврзе со полирање и други електрични алати)

● Анти-статичката функција спречува статика за време на работата

● повеќестепената циклонска технологија може ефикасно да избегне затнување

● Силна и издржлива, голема количина апсорпција на пепел, висока ефикасност

Применлив Scop

Wash Перална за автомобили, 4S продавница, центар за убавина за автомобили, имот за чистење

● Канцелариска зграда, ресторан, хотел, канцеларија

● Трговски центар, кафуле, чајџилница, соба за шах и карти, берберница, теретана.

● Владини институции, училишта, болници, трговски центри, фабрики, станици.

Applicable Само применливо за собирање неопасна прашина. Најчеста експлозија на прашина е

прашкаст јаглен, брашно, дрвен прав, шеќер во прав, пченкарен прав, компир во прав, суво млеко

прав, алуминиум во прав, цинк во прав, магнезиум во прав, сулфур во прав и така натаму ".                                        

спецификации
Функција:влажна и сува двојна функција
Резервоарен материјал:метал
Капацитет:15L / 20L / 30L
Моќност:1200 / 1400W
Напон:220 ~ 240V
Дијаметар на резервоарот:.320 mm
Начин на ладење:Циркулирачко ладење на воздухот
Стапка на проток на воздух:40L / S
Нејасност:17Kpa
Бучава:76 ~ 78 дб (А)
Дијаметар на цревото:.38 mm
Пакување големина:370 * 360 * 470 mm (15L)
370 * 360 * 500 mm (20L)
370 * 360 * 640 mm (30L)
GW / СЗ:7.4 / 6.6 кг (15 литри)
7.7 / 6.4 кг (20 литри)
8.1 / 7.0 кг (30л.)
Се вчитува Q'ty (15L)Се вчитува Q'ty (20L)Се вчитува Q'ty (30L)
40HQ: 1152 парчиња40HQ: 990 парчиња40HQ: 850 парчиња
40GP: 990 парчиња40GP: 930 парчиња40GP: 738 парчиња
20FT: 480 парчиња20FT: 450 парчиња20FT: 396 парчиња


Испраќам барање