сите категории
EN

Влажна и сува правосмукалка

Дома>Производи>Влажна и сува правосмукалка

21
21.0
1
23
3
4
5
6
7
8
ZD180, еко-дизајн, слаб шум, влажен и сув правосмукалка со двоен филтер
ZD180, еко-дизајн, слаб шум, влажен и сув правосмукалка со двоен филтер
ZD180, еко-дизајн, слаб шум, влажен и сув правосмукалка со двоен филтер
ZD180, еко-дизајн, слаб шум, влажен и сув правосмукалка со двоен филтер
ZD180, еко-дизајн, слаб шум, влажен и сув правосмукалка со двоен филтер
ZD180, еко-дизајн, слаб шум, влажен и сув правосмукалка со двоен филтер
ZD180, еко-дизајн, слаб шум, влажен и сув правосмукалка со двоен филтер
ZD180, еко-дизајн, слаб шум, влажен и сув правосмукалка со двоен филтер
ZD180, еко-дизајн, слаб шум, влажен и сув правосмукалка со двоен филтер
ZD180, еко-дизајн, слаб шум, влажен и сув правосмукалка со двоен филтер

ZD180, еко-дизајн, слаб шум, влажен и сув правосмукалка со двоен филтер


Еко-дизајн Дво-филтер со низок шум                
„Погоден за собирање влажна и сува прашина.
Долговечен мотор
Изборен приклучок за електричен алат (може да се поврзе со полирање и други електрични алати)
Анти-статичката функција ја спречува статичката за време на работата
повеќестепена циклонска технологија може ефикасно да избегне затнување
Силен и издржлив, голема количина на апсорпција на пепел, висока ефикасностОпис

Одобрување:    CE / CB / GS / ROHS / SSA                                    

карактеристики:        Еко-дизајн Дво-филтер со низок шум                

„Погоден за влажно и суво собирање прашина.

Motor Долговечен мотор

● Изборен штекер за електрична алатка (може да се поврзе со полирање и други електрични алати)

● Анти-статичката функција спречува статика за време на работата

● повеќестепената циклонска технологија може ефикасно да избегне затнување

● ● Силен и издржлив, голема количина на апсорпција на пепел, висока ефикасност

Применлив опсег

Wash Перална за автомобили, 4S продавница, центар за убавина за автомобили, имот за чистење

● Канцелариска зграда, ресторан, хотел, канцеларија

● Трговски центар, кафуле, чајџилница, соба за шах и карти, берберница, теретана.

● Владини институции, училишта, болници, трговски центри, фабрики, станици.

Applicable Само применливо за собирање неопасна прашина. Најчеста експлозија на прашина е

● јаглен во прав, брашно, дрвен прав, шеќер во прав, пченкарен прав, компир во прав, суво млеко

● прав, алуминиум во прав, цинк во прав, магнезиум во прав, сулфур во прав и така натаму ".                                        

спецификации
Функција:влажна и сува двојна функција
Резервоарен материјал:метал
Капацитет:10L
Моќност:800 / 1000W
Напон:220 ~ 240V
Дијаметар на резервоарот:.265 mm
Начин на ладење:Циркулирачко ладење на воздухот
Стапка на проток на воздух:30L / S
Нејасност:≥14Kpa / ≥16Kpa   
Бучава:D75db (A)
Дијаметар на цревото:.38 mm
Пакување големина:315 315 * * 385mm
GW / СЗ:6.6 / 5.6kgs
Се вчитува Q'ty (15L)
40HQ: 1800 парчиња
40GP: 1590 парчиња
20FT: 770 парчиња


Испраќам барање