сите категории
EN

Влажна и сува правосмукалка

Дома>Производи>Влажна и сува правосмукалка

92
93
1
3
4
5
6
7
8
ZD178-20L, Супер тишина, мотор со голема ефикасност, влажна и сува правосмукалка
ZD178-20L, Супер тишина, мотор со голема ефикасност, влажна и сува правосмукалка
ZD178-20L, Супер тишина, мотор со голема ефикасност, влажна и сува правосмукалка
ZD178-20L, Супер тишина, мотор со голема ефикасност, влажна и сува правосмукалка
ZD178-20L, Супер тишина, мотор со голема ефикасност, влажна и сува правосмукалка
ZD178-20L, Супер тишина, мотор со голема ефикасност, влажна и сува правосмукалка
ZD178-20L, Супер тишина, мотор со голема ефикасност, влажна и сува правосмукалка
ZD178-20L, Супер тишина, мотор со голема ефикасност, влажна и сува правосмукалка
ZD178-20L, Супер тишина, мотор со голема ефикасност, влажна и сува правосмукалка

ZD178-20L, Супер тишина, мотор со голема ефикасност, влажна и сува правосмукалка


„Супер тишина влажна и сува правосмукалка
Мотор со голема ефикасност
Четка со висок ефект
Заштита од гума на тркалото
ЕПА ХЕПА
повеќестепена циклонска технологија може ефикасно да избегне затнување
Силен и издржлив, голема количина на апсорпција на пепел, висока ефикасност

Опис

Одобрување: CE / CB / GS / ROHS

Карактеристики       

● „Супер тишина влажна и сува правосмукалка

● Мотор со висока ефикасност

Brush Четка со висок ефект

● Заштита од гума на тркалото

● ЕПА ХЕПА

● повеќестепената циклонска технологија може ефикасно да избегне затнување

● Силна и издржлива, голема количина апсорпција на пепел, висока ефикасност

Применлив опсег

Wash Перална за автомобили, 4S продавница, центар за убавина за автомобили, имот за чистење

● Канцелариска зграда, ресторан, хотел, канцеларија

● Трговски центар, кафуле, чајџилница, соба за шах и карти, берберница, теретана.

● Владини институции, училишта, болници, трговски центри, фабрики, станици.

Applicable Само применливо за собирање неопасна прашина. Најчеста експлозија на прашина е

прашкаст јаглен, брашно, дрвен прав, шеќер во прав, пченкарен прав, компир во прав, суво млеко

прав, алуминиум во прав, цинк во прав, магнезиум во прав, сулфур во прав и така натаму ".   

спецификации
Функција:влажна и сува двојна функција
Резервоарен материјал:резервоар за метал
Капацитет:20L
Моќност:1000 / 1200W
Напон:220 ~ 240V
Дијаметар на резервоарот:.320 mm  
Начин на ладење:Циркулирачко ладење на воздухот
Стапка на проток на воздух:53L / S
Нејасност:18Kpa   
Бучава:65db (A)
Дијаметар на цревото:.38 mm
Област за работа:10 милиони (дијаметар)
Пакување големина:455 440 * * 590mm
GW / СЗ:9.2 / 8.5 кг (20 литри)


Испраќам барање