сите категории
EN

Влажна и сува правосмукалка

Дома>Производи>Влажна и сува правосмукалка

96
1
3
4
5
6
7
8
ZD178-10L фабричка цена, најдобар квалитет, супер тишина влажен и сув резервоар правосмукалка
ZD178-10L фабричка цена, најдобар квалитет, супер тишина влажен и сув резервоар правосмукалка
ZD178-10L фабричка цена, најдобар квалитет, супер тишина влажен и сув резервоар правосмукалка
ZD178-10L фабричка цена, најдобар квалитет, супер тишина влажен и сув резервоар правосмукалка
ZD178-10L фабричка цена, најдобар квалитет, супер тишина влажен и сув резервоар правосмукалка
ZD178-10L фабричка цена, најдобар квалитет, супер тишина влажен и сув резервоар правосмукалка
ZD178-10L фабричка цена, најдобар квалитет, супер тишина влажен и сув резервоар правосмукалка
ZD178-10L фабричка цена, најдобар квалитет, супер тишина влажен и сув резервоар правосмукалка

ZD178-10L фабричка цена, најдобар квалитет, супер тишина влажен и сув резервоар правосмукалка


„Супер тишина влажна и сува правосмукалка
Мотор со голема ефикасност
Четка со висок ефект
Заштита од гума на тркалото
ЕПА ХЕПА
Гума штити на тркало "     

Опис

Одобрување: CE / CB / GS / ROHS

Карактеристики

● „Супер тишина влажна и сува правосмукалка

● Мотор со висока ефикасност

Brush Четка со висок ефект

● Заштита од гума на тркалото

● ЕПА ХЕПА

● Заштита од гума на тркало "                                        

спецификации
Функција:влажна и сува двојна функција
Резервоарен материјал:Пластика
Капацитет:10L
Моќност:1000 / 1200W
Напон:220 ~ 240V
Дијаметар на резервоарот:.320 mm  
Начин на ладење:Циркулирачко ладење на воздухот
Стапка на проток на воздух:53L / S
Нејасност:18Kpa
Бучава:65db (A)
Дијаметар на цревото:.35 mm
Област за работа:10 милиони (дијаметар)
Пакување големина:455 440 * * 430mm
GW / СЗ:7.3 / 6.7 кг (10 литри)   


Испраќам барање