сите категории
EN

Влажна и сува правосмукалка

Дома>Производи>Влажна и сува правосмукалка

89
91
88
ZD156-Најдобар квалитет и цена, супер тишина, правосмукалка за влажно и суво резервоар, 70L
ZD156-Најдобар квалитет и цена, супер тишина, правосмукалка за влажно и суво резервоар, 70L
ZD156-Најдобар квалитет и цена, супер тишина, правосмукалка за влажно и суво резервоар, 70L

ZD156-Најдобар квалитет и цена, супер тишина, правосмукалка за влажно и суво резервоар, 70L


Опис

Одобрување: CE / CB / GS / ROHS / SSA


спецификации
Функција:влажна и сува двојна функција
Резервоарен материјал:метал
Капацитет:70L
Моќност:2x1500W
Напон:220 ~ 240V
Дијаметар на резервоарот:.390 mm
Начин на ладење:Циркулирачко ладење на воздухот
Стапка на проток на воздух:100L / S
Нејасност:17Kpa  
Бучава:75db (A)
Дијаметар на цревото:.38 mm
Област за работа:10 милиони (дијаметар)
Пакување големина:540 * 520 * 980 mm (70L

GW / СЗ:19.5 / 15.0 кг (70 литри)Се вчитува Q'ty (70L)

40HQ: 240 парчиња

40GP: 184 парчиња

20FT: 88 парчиња


Испраќам барање