сите категории
EN

Влажна и сува правосмукалка

Дома>Производи>Влажна и сува правосмукалка

27
26
28
29
1
23
3
4
5
6
7
8
ZD148, најдобра цена, висококвалитетна, влажна и сува правосмукалка со функција за удар
ZD148, најдобра цена, висококвалитетна, влажна и сува правосмукалка со функција за удар
ZD148, најдобра цена, висококвалитетна, влажна и сува правосмукалка со функција за удар
ZD148, најдобра цена, висококвалитетна, влажна и сува правосмукалка со функција за удар
ZD148, најдобра цена, висококвалитетна, влажна и сува правосмукалка со функција за удар
ZD148, најдобра цена, висококвалитетна, влажна и сува правосмукалка со функција за удар
ZD148, најдобра цена, висококвалитетна, влажна и сува правосмукалка со функција за удар
ZD148, најдобра цена, висококвалитетна, влажна и сува правосмукалка со функција за удар
ZD148, најдобра цена, висококвалитетна, влажна и сува правосмукалка со функција за удар
ZD148, најдобра цена, висококвалитетна, влажна и сува правосмукалка со функција за удар
ZD148, најдобра цена, висококвалитетна, влажна и сува правосмукалка со функција за удар
ZD148, најдобра цена, висококвалитетна, влажна и сува правосмукалка со функција за удар

ZD148, најдобра цена, висококвалитетна, влажна и сува правосмукалка со функција за удар


влажно и суво со функција за удар   

Опис

Одобрување: CE / CB / GS / ROHS / SSA

Карактеристики

● влажно и суво со функција за удар

спецификации
Резервоарен материјал:метал
Капацитет:8L / 20L / 21L
Моќност:800/1000 / 1200W
Напон:220 ~ 240V
Дијаметар на резервоарот:.300 mm  
Начин на ладење:Циркулирачко ладење на воздухот
Стапка на проток на воздух:30L / S
Нејасност:15 ~ 17Kpa
Бучава:76 ~ 78 дб (А)
Дијаметар на цревото:.38 mm
Пакување големина:340 310 * * 365mm
GW / СЗ:6.7 / 5.7kgs
Се вчитува
40HQ: 1778 парчиња
40GP: 1098 парчиња
20FT: 750 парчиња


Испраќам барање