сите категории
EN

Влажна и сува правосмукалка

Дома>Производи>Влажна и сува правосмукалка

20
19
1
3
4
5
6
7
8
Правосмукалка ZD110W-филтрација на вода, 1200W, 20L
Правосмукалка ZD110W-филтрација на вода, 1200W, 20L
Правосмукалка ZD110W-филтрација на вода, 1200W, 20L
Правосмукалка ZD110W-филтрација на вода, 1200W, 20L
Правосмукалка ZD110W-филтрација на вода, 1200W, 20L
Правосмукалка ZD110W-филтрација на вода, 1200W, 20L
Правосмукалка ZD110W-филтрација на вода, 1200W, 20L
Правосмукалка ZD110W-филтрација на вода, 1200W, 20L
Правосмукалка ZD110W-филтрација на вода, 1200W, 20L

Правосмукалка ZD110W-филтрација на вода, 1200W, 20L


„Правосмукалка за филтрирање на вода“

Опис
Одобрување: CE / CB / GS / ROHS / SSA

Карактеристики

● „Правосмукалка за филтрирање на вода“                                       

спецификации
Функција:влажна и сува правосмукалка
Резервоарен материјал:метал
Капацитет:20L
Моќност:1200W
Напон:220 ~ 240V
Дијаметар на резервоарот:.300 mm  
Начин на ладење:Циркулирачко ладење на воздухот
Стапка на проток на воздух:30L / S
Нејасност:15 ~ 17Kpa
Бучава:76 ~ 78 дб (А)
Дијаметар на цревото:.38 mm
Пакување големина:370 370 * * 460mm
GW / СЗ:6.7 / 5.7kgs
Се вчитува
40HQ: 1068 парчиња
40GP: 900 парчиња
20FT: 420 парчиња


Испраќам барање