сите категории
EN

Влажна и сува правосмукалка

Дома>Производи>Влажна и сува правосмукалка

18
19.0
1
3
4
5
6
7
8
ZD110S, фабричка цена, висок квалитет, повеќе додатоци за опции
ZD110S, фабричка цена, висок квалитет, повеќе додатоци за опции
ZD110S, фабричка цена, висок квалитет, повеќе додатоци за опции
ZD110S, фабричка цена, висок квалитет, повеќе додатоци за опции
ZD110S, фабричка цена, висок квалитет, повеќе додатоци за опции
ZD110S, фабричка цена, висок квалитет, повеќе додатоци за опции
ZD110S, фабричка цена, висок квалитет, повеќе додатоци за опции
ZD110S, фабричка цена, висок квалитет, повеќе додатоци за опции
ZD110S, фабричка цена, висок квалитет, повеќе додатоци за опции

ZD110S, фабричка цена, висок квалитет, повеќе додатоци за опции


„Погоден за собирање влажна и сува прашина.
Долговечен мотор
Изборен приклучок за електричен алат (може да се поврзе со полирање и други електрични алати)
Анти-статичката функција ја спречува статичката за време на работата
повеќестепена циклонска технологија може ефикасно да избегне затнување
Силен и издржлив, голема количина на апсорпција на пепел, висока ефикасност

Опис

Одобрување: CE / CB / GS / ROHS / SSA

Карактеристики

„Погоден за влажно и суво собирање прашина.

Motor Долговечен мотор

● Изборен штекер за електрична алатка (може да се поврзе со полирање и други електрични алати)

● Анти-статичката функција спречува статика за време на работата

● повеќестепената циклонска технологија може ефикасно да избегне затнување

● Силна и издржлива, голема количина апсорпција на пепел, висока ефикасност

Применлив опсег

Wash Перална за автомобили, 4S продавница, центар за убавина за автомобили, имот за чистење

● Канцелариска зграда, ресторан, хотел, канцеларија

● Трговски центар, кафуле, чајџилница, соба за шах и карти, берберница, теретана.

● Владини институции, училишта, болници, трговски центри, фабрики, станици.

Applicable Само применливо за собирање неопасна прашина. Најчеста експлозија на прашина е 

● јаглен во прав, брашно, дрвен прав, шеќер во прав, пченкарен прав, компир во прав, суво млеко 

● прав, алуминиум во прав, цинк во прав, магнезиум во прав, сулфур во прав и така натаму ".                                        

спецификации
Функција:влажна и сува правосмукалка / Спреј за чистење
Резервоарен материјал:метал
Капацитет:20L
Моќност:1200W
Напон:220 ~ 240V
Дијаметар на резервоарот:.300 mm  
Начин на ладење:Циркулирачко ладење на воздухот
Стапка на проток на воздух:30L / S
Нејасност:17Kpa
Бучава:76 ~ 78 дб (А)
Дијаметар на цревото:.38 mm
Пакување големина:420 * 380 * 530 mm (15L)
GW / СЗ:6.7 / 5.7 кг (20 литри)
Се вчитува
40HQ: 839 парчиња
40GP: 730 парчиња
20FT: 347 парчиња


Испраќам барање