сите категории
EN

Влажна и сува правосмукалка

Дома>Производи>Влажна и сува правосмукалка

94
95
DSC_8026
DSC_8033
DSC_8035
DSC_8036
DSC_8040
DSC_8043
ZD109-фабричка цена, супер молк сув правосмукалка, 18L
ZD109-фабричка цена, супер молк сув правосмукалка, 18L
ZD109-фабричка цена, супер молк сув правосмукалка, 18L
ZD109-фабричка цена, супер молк сув правосмукалка, 18L
ZD109-фабричка цена, супер молк сув правосмукалка, 18L
ZD109-фабричка цена, супер молк сув правосмукалка, 18L
ZD109-фабричка цена, супер молк сув правосмукалка, 18L
ZD109-фабричка цена, супер молк сув правосмукалка, 18L

ZD109-фабричка цена, супер молк сув правосмукалка, 18L


„Сува правосмукалка со функција за удар
Индикатор за целосна прашина "    

Опис

Одобрување: CE / CB / GS / ROHS

Карактеристики                           

● „Сува правосмукалка со функција за удар

Indicator Индикатор за целосна прашина “                                       

спецификации
Резервоарен материјал:метал
Капацитет:18L
Моќност:1200/1400 / 1600W  
Напон:220 ~ 240V
Дијаметар на резервоарот:.285 mm
Начин на ладење:Циркулирачко ладење на воздухот
Стапка на проток на воздух:48L / S
Нејасност:18Kpa
Бучава:76 ~ 78 дб (А)
Дијаметар на цревото:.38 mm
Област за работа:  
10 милиони (дијаметар)
Пакување големина:455 440 * * 430mm
GW / СЗ:6.8 / 5.9kgs
Се вчитува
40HQ: 916 парчиња
40GP: 854 парчиња
20FT: 408 парчиња


Испраќам барање