сите категории
EN

Прикажи информации

Дома>Вести>Прикажи информации

Hejеџијанг Донги магнетна индустрија копродукции, Ltd ќе учествува на Меѓународната изложба за одржување автомобили во Пекинг во 2017 година

Време: 2017-01-12 Посети: 30

yvge


Zеџијанг dongyi магнетна индустрија копродукции, Ltd, во 2017 година да учествуваат во Кина Пекинг Меѓународниот саем за автомобили, ќе ги поздрави новите и старите клиенти да го посетат нашиот кабинет за посета на водството.