сите категории
EN

Прикажи информации

Дома>Вести>Прикажи информации

Hejеџијанг Донгји магнетна индустрија копродукции, Ltd да учествува на Кина 2017 Меѓународен саем за хардвер

Време: 2017-01-13 Посети: 36

19ји


Hejеџијанг Донгји магнетна индустрија копродукции, Ltd, Кина Изложба во изложбениот комплекс изложбен салон за учество на Кина Меѓународен хардверски саем во 2017 година, ќе ги пречека новите и старите клиенти што ќе ги посетат!