сите категории
EN

Прикажи информации

Дома>Вести>Прикажи информации

Dongyi магнетната индустрија во Кина извоз на стоки

Време: 2016-09-21 Посети: 14

Hejеџијанг Донгји магнетна индустрија копродукции, Ltd, 2016 година за да присуствува на 120-та сесија на саемот за извоз на производи во Кина, ќе ги пречека старите и новите клиенти кои ќе го посетат нашиот штанд.


стр26ц