сите категории
EN

Домаќинство Vac

Дома>Производи>Домаќинство Vac

112
113
114
115
Употреба на автомобил / преносен безжичен Stick Vacuum-ZD186 за домаќинства
Употреба на автомобил / преносен безжичен Stick Vacuum-ZD186 за домаќинства
Употреба на автомобил / преносен безжичен Stick Vacuum-ZD186 за домаќинства
Употреба на автомобил / преносен безжичен Stick Vacuum-ZD186 за домаќинства

Употреба на автомобил / преносен безжичен Stick Vacuum-ZD186 за домаќинства


Безжична практична / правосмукалка за автомобил

Опис

Одобрување: CE / CB / GS / ROHS / SSA

Карактеристики

Hand Практична правосмукалка без кабел и автомобил

спецификации
Капацитет:0.6L
Моќност:45-60W
Напон:DC7.2 / 10.8V 2200mAh
време на полнење:4 5H
работно време:20 мин ~ 25 мин
Траење на батеријата:400 ~ 500 велосипед
Нејасност:3 ~ 5Kpa
Бучава:D70db
Пакување големина:420 115 * * 142mm
GW / СЗ:1.2 / 1.7kgs
Се вчитува
20FT: 4360 парчиња
40GP: 8960 парчиња
40 HQ: 9855 парчиња


Испраќам барање