сите категории
EN

Домаќинство Vac

Дома>Производи>Домаќинство Vac

117
118
116
119
120
121
Фабричка цена, лавовска батерија, безжичен 2in1 Stick Vacuum-ZD188
Фабричка цена, лавовска батерија, безжичен 2in1 Stick Vacuum-ZD188
Фабричка цена, лавовска батерија, безжичен 2in1 Stick Vacuum-ZD188
Фабричка цена, лавовска батерија, безжичен 2in1 Stick Vacuum-ZD188
Фабричка цена, лавовска батерија, безжичен 2in1 Stick Vacuum-ZD188
Фабричка цена, лавовска батерија, безжичен 2in1 Stick Vacuum-ZD188

Фабричка цена, лавовска батерија, безжичен 2in1 Stick Vacuum-ZD188


Безжична рачна правосмукалка

Опис

Одобрување: CE

Карактеристики

 Безжична рачна правосмукалка

Напон:21.6V                 

Моќ: 150W                       

Капацитет:1.2L                  

Bателје капацитет:2200mah       

Траење на батеријата:400-500hrs                 

Charge time:4--5hour      

   Discharge time:25min-30min     

   Вакуумски притисок: 9-14КПА             

   Бучава: 70dBA


спецификации
Капацитет:0.15L
Моќност:120W
Напон:DC21.6V (6 парчиња ќелија) 2200mAh
време на полнење:4 5H
работно време:25 ~ 30 мин
Траење на батеријата:500 велосипед
Нејасност:8Kpa
Бучава:D70db (A)
Пакување големина:700 300 * * 150mm
GW / СЗ:2.3 / 3.2kgs
Се вчитува
20FT: 1200 парчиња
40GP: 1860 парчиња
40 HQ: 2860 парчиња


               

Испраќам барање