сите категории
EN

Чистач за кревети-УВ

Дома>Производи>Чистач за кревети-УВ

110
111
Фабричка цена, врвен квалитет, кабел за чистење со УВ-кревет
Фабричка цена, врвен квалитет, кабел за чистење со УВ-кревет

Фабричка цена, врвен квалитет, кабел за чистење со УВ-кревет


Рачна мулти-УВ-правосмукалка за кревет

Убијте ги грините и батериите

Функција за греење за загревање на креветот

Функција за мавтање


Опис

Одобрување: CE / CB / GS / ROHS / SSA

Карактеристики

● Рачна мулти-УВ-правосмукалка за кревет

● Убијте ги грините и батериите

Function Функција за греење за загревање на креветот

Function Функција за мавтање

спецификации
Моќност:300W
Напон:220 ~ 240V
Кабел за напојување:5M
Нејасност:10Kpa
Бучава:D75db
Пакување големина:300*235*300mm/310*245*315mm(1GB/1CTN)
GW / СЗ:2.0 / 3.0kgs
Се вчитува
20FT: 1134 парчиња
40GP: 2394 парчиња
40 HQ: 2736 парчиња


Испраќам барање
поврзани со производот