сите категории
EN

Чистач за ASH

Дома>Производи>Чистач за ASH

106
Кина извезува осигурување на квалитетот на новиот дизајн, правосмукалка за пепел-ZD158D

Кина извезува осигурување на квалитетот на новиот дизајн, правосмукалка за пепел-ZD158D


„Правосмукалка за пепел
Моќен, заштитник од преоптоварување, самочистен филтер, филтер Epa "

Опис

Одобрување: CE / GS / ROHS

Карактеристики

● „Правосмукалка за пепел

● Моќен, заштитник од преоптоварување, самочистен филтер, филтер Epa "

спецификации
Капацитет:18L / 20L
Моќност:1000 / 1200W
Напон:220 ~ 240V
Дијаметар на резервоарот:.260 mm  
Начин на ладење:Циркулирачко ладење на воздухот
Стапка на проток на воздух:53L / S
Нејасност:18Kpa
Бучава:76db (A)
Дијаметар на цревото:.38 mm
Пакување големина:315 * 315 * 385 mm (18L)
315 * 315 * 425 mm (20L)
GW / СЗ:4.3 / 3.7 кг (18 литри)
4.9 / 4.3 килограми (20 литри)
Се вчитува Q'ty (18L)Се вчитува Q'ty (20L)Се вчитува Q'ty (18L)Се вчитува Q'ty (20L)
40HQ: 1938 парчиња40HQ: 1652 парчиња40HQ: 1938 парчиња40HQ: 2624 парчиња
40GP: 1640 парчиња40GP: 1456 парчиња40GP: 2544 парчиња40GP: 2296 парчиња
20FT: 800 парчиња20FT: 686 парчиња20FT: 800 парчиња20FT: 686 парчиња


Испраќам барање