сите категории
EN

Чистач за ASH

Дома>Производи>Чистач за ASH

102
103
98
97
101
Фабричка цена, метален резервоар, правосмукалка за пепел-ZD132
Фабричка цена, метален резервоар, правосмукалка за пепел-ZD132
Фабричка цена, метален резервоар, правосмукалка за пепел-ZD132
Фабричка цена, метален резервоар, правосмукалка за пепел-ZD132
Фабричка цена, метален резервоар, правосмукалка за пепел-ZD132

Фабричка цена, метален резервоар, правосмукалка за пепел-ZD132


„Правосмукалка за пепел“   

Опис

Одобрување: CE / GS / ROHS

Карактеристики
● „Правосмукалка за пепел“   

спецификации
Капацитет:12L / 15L / 18L / 20L
Моќност:600 / 800W
Напон:220 ~ 240V
Дијаметар на резервоарот:.260 mm  
Начин на ладење:Циркулирачко ладење на воздухот
Стапка на проток на воздух:53L / S
Нејасност:14 ~ 16Kpa
Бучава:71 ~ 72 дб (А)
Дијаметар на цревото:.38 mm
Пакување големина:290 * 290 * 230 mm (12L)
310 * 310 * 280 mm (15L)
290 * 290 * 300 mm (18L)
290 * 290 * 330 mm (20L)
GW / СЗ:4.1 / 3.6 килограми (12 литри)
4.5 / 4.0 кг (15 литри)
4.4 / 3.6 кг (18 литри)
5.0 / 4.4 килограми (20 литри)
Се вчитува Q'ty (12L)Се вчитува Q'ty (15L)Се вчитува Q'ty (18L)Се вчитува Q'ty (20L)
40HQ: 3688 парчиња40HQ: 2976 парчиња40HQ: 2936 парчиња40HQ: 2624 парчиња 
40GP: 3280 парчиња40GP: 2648 парчиња40GP: 2544 парчиња40GP: 2296 парчиња   
20FT: 1600 парчиња20FT: 1280 парчиња20FT: 1264 парчиња20FT: 1120 парчиња   


Испраќам барање