сите категории
EN

Чистач за ASH

Дома>Производи>Чистач за ASH

109
98
97
101
Метален резервоар со фабрика со низок шум, правосмукалка за пепел-ZD108
Метален резервоар со фабрика со низок шум, правосмукалка за пепел-ZD108
Метален резервоар со фабрика со низок шум, правосмукалка за пепел-ZD108
Метален резервоар со фабрика со низок шум, правосмукалка за пепел-ZD108

Метален резервоар со фабрика со низок шум, правосмукалка за пепел-ZD108


„Правосмукалка за пепел“

Опис

Одобрување: CE / CB / GS / ROHS / SSA

Карактеристики

● „Правосмукалка за пепел“

спецификации
Капацитет:15L / 18L / 20L
Моќност:600/800 / 1000W
Напон:220 ~ 240V
Дијаметар на резервоарот:.285 mm
Начин на ладење:Циркулирачко ладење на воздухот
Стапка на проток на воздух:53L / S
Нејасност:14 ~ 16Kpa
Бучава:71 ~ 72 дб (А)
Дијаметар на цревото:.38 mm
Пакување големина:310 * 310 * 345 mm (15L)
310 * 310 * 370 mm (18L)
310 * 310 * 400 mm (20L)
GW / СЗ:4.5 / 4.0 килограми (15 литри)
4.4 / 3.8 кг (18 литри)
5.0 / 4.4 килограми (20 литри)
Се вчитува Q'ty (15L)Се вчитува Q'ty (18L)Се вчитува Q'ty (30L)
40HQ: 2044 парчиња40HQ: 1938 парчиња40HQ: 1736 парчиња
40GP: 1806 парчиња40GP: 1742 парчиња40GP: 1533 парчиња
20FT: 854 парчиња20FT: 822 парчиња20FT: 728 парчиња


Испраќам барање