сите категории
EN

Чистач за ASH

Дома>Производи>Чистач за ASH

107
108
98
97
101
Преференцијални цени на големо за производители, правосмукалка за пепел-ZD106
Преференцијални цени на големо за производители, правосмукалка за пепел-ZD106
Преференцијални цени на големо за производители, правосмукалка за пепел-ZD106
Преференцијални цени на големо за производители, правосмукалка за пепел-ZD106
Преференцијални цени на големо за производители, правосмукалка за пепел-ZD106

Преференцијални цени на големо за производители, правосмукалка за пепел-ZD106


„Правосмукалка за пепел“

Опис

Одобрување: CE / GS / ROHS

Карактеристики

● „Правосмукалка за пепел“

спецификации
Капацитет:10L / 15L / 18L / 20L
Моќност:600/800 / 1000W
Напон:220 ~ 240V
Дијаметар на резервоарот:.260 mm  
Начин на ладење:Циркулирачко ладење на воздухот
Стапка на проток на воздух:53L / S
Нејасност:14 ~ 16Kpa
Бучава:71 ~ 72 дб (А)
Дијаметар на цревото:.38 mm
Пакување големина:290 * 290 * 315 mm (10L)
310 * 310 * 365 mm (15L)
290 * 290 * 420 mm (18L)
310 * 310 * 420 mm (20L)
GW / СЗ:4.0 / 3.5 килограми (10 литри)
4.3 / 3.7 кг (15 литри)
4.3 / 3.7 кг (18 литри)
4.9 / 4.3 килограми (20 литри)
Се вчитува Q'ty (10L)Се вчитува Q'ty (15L)Се вчитува Q'ty (18L)Се вчитува Q'ty (20L)
40HQ: 2624 парчиња40HQ: 1968 парчиња40HQ: 1938 парчиња40HQ: 1652 парчиња
40GP: 2296 парчиња40GP: 1742 парчиња40GP: 1640 парчиња40GP: 1456 парчиња
20FT: 1120 парчиња20FT: 822 парчиња20FT: 800 парчиња20FT: 686 парчиња


Испраќам барање