сите категории
EN

Чистач за ASH

Дома>Производи>Чистач за ASH

99
100
97
98
Најдобар квалитет, фабричка цена, правосмукалка за пепел-ZD99
Најдобар квалитет, фабричка цена, правосмукалка за пепел-ZD99
Најдобар квалитет, фабричка цена, правосмукалка за пепел-ZD99
Најдобар квалитет, фабричка цена, правосмукалка за пепел-ZD99

Најдобар квалитет, фабричка цена, правосмукалка за пепел-ZD99


„Правосмукалка за пепел“

Опис

Одобрување: CE / GS / ROHS

Карактеристики

● „Правосмукалка за пепел“

спецификации
Капацитет:10L / 15L / 18L / 20L
Моќност:800/1000 / 1200W
Напон:220 ~ 240V
Дијаметар на резервоарот:.260 mm  
Начин на ладење:Циркулирачко ладење на воздухот
Стапка на проток на воздух:53L / S
Работно време:12 ~ 15 мин
Траење на батеријата:300-500 велосипед
Нејасност:14 ~ 16Kpa
Бучава:71 ~ 72 дб (А)
Дијаметар на цревото:.38 mm
Пакување големина:290 * 290 * 320 mm (10L)
310 * 310 * 370 mm (15L)
290 * 290 * 370 mm (18L)
310 * 310 * 425 mm (20L)
GW / СЗ:4.1 / 3.6 килограми (10 литри)
4.5 / 4.0 кг (15 литри)
4.4 / 3.6 кг (18 литри)
5.0 / 4.4 килограми (20 литри)
Се вчитува Q'ty (10L)Се вчитува Q'ty (15L)Се вчитува Q'ty (18L)Се вчитува Q'ty (30L)
40HQ: 2624 парчиња40HQ: 1938 парчиња40HQ: 1968 парчиња40HQ: 1672 парчиња   
40GP: 2296 парчиња40GP: 1742 парчиња40GP: 1640 парчиња40GP: 1428 парчиња  
20FT: 1120 парчиња20FT: 822 парчиња20FT: 815 парчиња20FT: 712 парчиња   


Испраќам барање