сите категории
EN

Чистач за ASH

Дома>Производи>Чистач за ASH

105
98
104
101
97
Фабричка цена, типот на навалување е лесен за носење, правосмукалка за пепел-ZD136
Фабричка цена, типот на навалување е лесен за носење, правосмукалка за пепел-ZD136
Фабричка цена, типот на навалување е лесен за носење, правосмукалка за пепел-ZD136
Фабричка цена, типот на навалување е лесен за носење, правосмукалка за пепел-ZD136
Фабричка цена, типот на навалување е лесен за носење, правосмукалка за пепел-ZD136

Фабричка цена, типот на навалување е лесен за носење, правосмукалка за пепел-ZD136


„Правосмукалка за пепел“

Опис

Одобрување: CE / CB / GS / ROHS / SSA

Карактеристики                                 

● „Правосмукалка за пепел“

спецификации
Капацитет:10L / 15L / 18L / 20L
Моќност:800/1000 / 1200W
Напон:220 ~ 240V
Дијаметар на резервоарот:.260 mm  
Начин на ладење:Циркулирачко ладење на воздухот
Стапка на проток на воздух:53L / S
Нејасност:14 ~ 16Kpa
Бучава:71 ~ 72 дб (А)
Дијаметар на цревото:.38 mm
Пакување големина:290 * 290 * 320 mm (10L)
310 * 310 * 370 mm (15L)
290 * 290 * 400 mm (18L)
310 * 310 * 425 mm (20L)
GW / СЗ:4.1 / 3.6 килограми (10 литри)
4.5 / 4.0 кг (15 литри)
4.4 / 3.8 кг (18 литри)
5.0 / 4.4 килограми (20 литри)
Се вчитува Q'ty (10L)Се вчитува Q'ty (15L)Се вчитува Q'ty (18L)Се вчитува Q'ty (30L)
40HQ: 2624 парчиња40HQ: 1968 парчиња40HQ: 1938 парчиња1596pcs  
40GP: 2296 парчиња40GP: 1742 парчиња40GP: 1640 парчиња40GP: 1456 парчиња
20FT: 1120 парчиња20FT: 822 парчиња20FT: 800 парчиња20FT: 686 парчиња   


Испраќам барање